Leden 2008

→ 3 Animky twc ←

31. ledna 2008 v 22:13 | Miláááček
Sweet animky, olizování rtíků, z obou stran twincátek ;o)
Image Hosted by ImageShack.us
Image Hosted by ImageShack.us
Image Hosted by ImageShack.us

→ Fotenky / Photos ←

31. ledna 2008 v 21:04 | Miláááček
Pár new fotenek z 31.01.08


Miláááček
Miláááček
Miláááček
Miláááček
Miláááček

Miláááček Miláááček
Miláááček→ Diplomky s TWC / Awards with TWC ←

31. ledna 2008 v 17:16 | Miláááček
By Pet*ullQa
By Mišák
Krásnej, děkuji Billiince / Nice, thank you Billiinka

Děkuji Weakness.blog.cz / Thanks Weakness.blog.cz
+ glitter
Glitter Photos
Od: Weltmeer x) Danke x-* / By Weltmeer x) Thanks x-*

→ Rozhovor s webmaisterkou Klárkou (Of.čes.fanklub)

30. ledna 2008 v 22:02 | Miláááček
Takže, na jednom blogu jsem objevila čerstvý rozhovor s:
WEBMAISTER KLÁRKOU, KTERÁ POCTIVĚ MAKÁ NA OFICIÁLNÍM ČESKÉMFANKLUBU... Zajímá tě, jaké to je, být tak důležitým človíčkem z Česka, dělá pro nás velmi moc... Dělá taky hodně pro to, aby se k nám kluci opět vrátili...
DRŽÍME PALEČKY...
Klárka - viz. foto

Trošku jsem to upravila, spíše popravila, ten pravopis O:o) No jééje..
Jinak v klidu rozhovor.. Tak pěkné čtení...

Vománka: Jak se máš?:o)
Klárka: Mám se dobře, děkuji za optání ..
Vománka: Prozradíš nám, kolik ti je? :o)
Klárka: Prozradím, ráda , je mi 16 a tento rok konečně 17!!
Vománka: Jaké ovládáš jazyky?
Klárka: No nedá se říct, že přímo ovládám, ale rozumím slušně Polsky (to dělá to, že žiju blízko hranic a chytáme Polský programy :o)), pak asi jako každý Angličtinu a třetí rok se učím německy, taky rozumím Slovensky, ale myslím, že to asi každný z nás :o)
Vománka: Na jaké jsi škole?
Klárka: Studuji druhý ročník obchodní akademie :o)
Vománka: Jak dlouho posloucháš TH??
Klarka: Pff, no, asi od unora - roku 2006 ..
Vománka: Co bylo první co si od TH viděla?
Klárka: Billovu fotku z nějakého radiového studia :o) ani jsem nevěděla, že se jmenujou Tokio Hotel a ve snu mě nenapadlo, že to co vidím, je kluk :D
Vománka: Jak ses stala jednou ze zakladatelek fan-clubu??
Klárka: Tehdejší fan a nyní ředitelka fanklubu Kaien mi napsala mail jestli bych nebyla ochotná s ní zorganizovat nějaký sraz fans .. pořádal se v brně a přišlo sotva 70lidí ... s Jitkou (kaien) jsme se dobře poznaly a začly jsme plánovat .. ale trvalo to dlouho než z toho vyšlo to co je teď ...hodně lidí odešlo a zase hodně přišlo .. Sem strašně ráda, že se to všechno takhle seběhlo ...
Vománka: Jakou funkci máš ve fan clubu?
Klárka: Jelikož ovládám grafiku měla být moje funkce grafik, jenže tuhle funkci nemůžu uplatnit, jelikož Fanklub je seriozní stránka a nějaké blendy nebo tam se tam moc nehodí .. takže jsem byla vždy druhý webmaster... Nyní Endivie (bývalý hlavní webmaster) odešel a postoupila jsem na jeho místo .. zastávám ted na webu vše co se dá ...
Vománka: Jaký je tvůj názor na fan club (co by se mělo změnit, vylepšit, udělat a ostatní fan, které ve fanclubu dělají)??
Klárka: Fanklub je teď sám o sobě celkem dobře vedené sdružení, Kaien jako ředitelka má nad námi ruku .. Není zlá nebo tak, ale prostě umí to všechno ukočírovat, za co ji obdivuju, já tohle všechno bych nezvládla, ani náhodou .. Holky, které vedou fanklub, se pravidelně scházejí v Brně ,jelikož většina je z Brna .. Já jsem z ostravy, takže informace pak dostávám emailem :o)
Vománka: Proč není zařazena Čeká republika na oficiálních TH?
Klárka: Neboť naše Česká pobočka universalu o nás nemá vůbec zájem .. Už jsme je hodněkrát kontaktovali.. Dokonce taky hodněkrát mluvili i s paní co má TH propagaci tady na starost.. Ale je to hodně složité .. Snad akce "zoficiálnění" ,kterou pořádá Německý fanklub z nás udělá "Oficialní český fanklub Tokio Hotel" (nezní to nádherně ?)
Vománka: Co by si o sobe řekla?
Klárka: Joo, tak tohle bude težší .. Jsem úplně obyčejná holka, která má problémy jako každý, nejsem ničím moc výjmečná.. Možná jen tím, že žiju v podstatě 2 životy .. Jeden je ve městě s přáteli, kteří ani pomalu neví, že jsem fan .. A pak je tu život na internetu, ve kterém ví všichni že jsem fan a co dělám .. Ale nestěžuju si na to, vyhovuje mi to, je to pro mě spestření :o)
Vománka: Piercing nebo tetování??
Klárka: Mám piercing od 14 let v pupíku, plánovala jsem do rtu, ale zatím se mi nedaří zlomit rodiče .. Tetovaní nemám, je to přeci na celý život a já jsem taková, že všechno rádá měním, nevydržela bych s jednou věcí až do konce života ..
Vománka: Nějaká bláznivá věc, kterou jsi kvůli TH udělala?
Klárka: Těch je spousta, ale nám fans se to nezdá bláznivé ale "normálním" :D lidem, jako je třeba moje mamka, nebo ostatní dospělí to musí připadat šílené .. Nejšílenější je vždycky to, jak jdeme ze srazu fans celá ta skupinka .. V létě nás šlo asi 60 na Václavák .. Dokážete si to predstavit ?:D Myslím, že 60 holek, které řvaly "Tokio Hotel" byly v tu chvíli zajímavější, než sv. Václav :o)
Vománka: Koho máš z TH nejraději?
Klárka: Každý z nich je jiný .. Ale asi je to TOM, ne asi, ale jednoznačně.. Na něm je pro mě všechno dokonalé .. Opravdu nevím, jak by to dopadlo, kdybych s ním byla sama v nějaké místnosti :D .. Pak je to Georg, to je prostě osobnost a krásnej kluk, ať si každý řiká, co chce, je to svalouš :o), proste on mě vždycky rozesměje ...
Vománka: Nej. písnička?
Klárka: Jung und nicht mehr jugendfrei .... A potom asi Wo sin eure Hände
Vománka: Záliby?
Klárka: Grafika je určitě na prvním místě, pak Tokio Hotel .. Ráda se fotím na to sem fakt "ujetá" :D .. Dělala jsem modeling, ale teď jsem na něj moc malá .. No pak asi hudba ...
Vománka: Proč zrovna TH?
Klárka: Proč?? .. Ptž to jsou Tokio Hotel .. Každý jiný a přitom tvoří celek .. Ptž písničky tě rozbrečí i pořádně vyhecujou .. Jsou to prostě oni ..
Vománka: Nejlepší koncert?
Klárka: Asi ten jediný, na kterém jsem byla... A to minulý rok v ♥ Ostravě ♥
Vománka: Je něco za co si TH-čkům vděčna?
Klárka: Ano, za celý můj nynější život .. Bez nich bych nezačla dělat grafiku a nepoznala lidi, bez kterých už prostě nemůžu být .. Oni mi změnili úplně pohled na svět ..
Vománka: Co pro tebe TH znamenají?
Klárka: Jsou jediná skupina, ke které jsem tak připoutaná .. Nikdy mně nic tak nedrželo jako oni .. Kolikrát byli chvile, kdy jsem řekla, že na to kašlu, ale prostě to nejde .. Tohle už je na celý život :o)
Vománka: Věříš, že i třeba v 50 letech budeš na TH vzpomínat, nebo dokonce budeš pořád oddaná fan?
Klárka: Můj otec začal ve 20 letech poslouchat Depeche Mode a teď je mu 41 a pořád jim fandí a jezdí na "konciky", kam se dá ... Pokud se TH nerozpadnou a budou dál účinkovat, věřím, že budu pořád fan..
Vománka: Seznámila ses díky TH i s někým ze zahraničí?
Klárka: Ano, píši si s fans z: Polska, Izraele, Německa, Slovenska, Rakouska, Španělska, Litva, Nizozemsko, je toho spousta, ale na Slovensku jsem si našla opravdu dobrou kamarádku .. Navštevujeme se a bez ní by to už taky nešlo.. :o)
Vománka: Setkala si se už s klukama osobně?
Klárka: Ne, jen se Sakim a jejich bodyguardama :o) .. Ale snad k tomu bude brzy příležitost..
Vománka: Největší přání?
Klarka: Jízda s Tomem v cadillacu :D:D
Vománka: Kolik plakátu máš v pokoji ?:-)
Klárka: Přiznám se ani jeden :o) .. Nee, nekamenujte mně a ani mě neobviňujte, že nejsem fan atd. .. Já jsem na takové to věšení plakátů nikdy nebyla, ale za to počítač ten je zanesený pořádně :D
Vománka: Ty a Francouzský fans?
Klárka: Neznám žádnou .. Kaien zná pár a vypadá to, že to jsou zrovna rozumný holky .. Nemůžeme tvrdit o všech, že jsou "krávy", neboť sami víme, že to tak není a že i tady se najdou holky, které jsou fan, ale lezly by ti třeba na nervy ... Ale francouzky tím, že tam mají TH pořád mají trochu nos nahoru ... Bohužel, co se dá dělat..
Vománka: Kdyby si měla možnost, vyčetla by si něco českým mediím?
Klárka: Ano .. Naše česká média jsou zaostalá vůči všem novým věcem .. Vždyť slavíka už vyhrává nějakých 40let Karel Gott a za ženy Lucie Bílá, tohle se mi opravdu příčí.. A české časopisy atd. píšou většinou o senzacích a hvězdách amerického showbuissnesu .. vynechávají hodně věcí a když už něco např. o TH napíšou, je to nejméně 2 měsíce stará záležitost...
Vománka: A nebo vyčetla by si něco managmentu TH? Nebo samotným klukům?
Klárka: Klukům asi nic, jsou to "puboši", jako všichni .. Management dělá podle mě chybu v tom, že se rychle hrne za penězy a nehlídá ty "stálé" fans .. Když se naskytla šance pro USA, během měsíce byli dohodnuté termíny .. A prostě "stálé" fans jako má: Polsko, Rakousko, my atd.. Na ty už "nehledí".. Připadá mi to, jako my by jsme už svůj díl na tom výdělku zaplatili ...
Vománka: Jaký je tvůj názor na to, jakou mají kluci uspěšnost v Americe a jak roste mánie?
Klárka: Můj osobní názor je ten, že TH v Americe moc neuspějou.. Néé že bych jim to nepřála, ale Amerika je opravdu jiný svět a to co se líbí nám se v Americe líbilo před půl rokem ... TH taky hodně frčeli v Americe před nějakým časem.. Myslím, že teď je už pozdě a že ani ten styl hudby není to pravé "ořechové", co teď v USA nebo vAmerice všeobecně frčí .. Ale co já vím, možná se úplně pletu a bude to přesně naopak.. :o)
Vománka: Kdyby jsi měla možnost stát se TH manažerkou, změnila by jsi něco?
Klárka: Jo, zkrátila bych Georgovi vlasy :o) .. Nevím co bych dělala .. Asi bych je vyslechla .. A pak se rozhodla, kam až je pošlu .. Né jen ptž tam jsou peníze ..
Vománka: Je něco nového ohledně TH koncertu v Česku?
Klárka: No, koncert v Česku je momentálně v jednání.. My, jako fanklub tuhle akci podporujeme, ale nevedeme ji .. Vím jen, že místo koncertu bude pravděpodobně Plzeň, co se ostaně můžou dočíst všichni a to na blogu: th-petice-th.blog.cz

→ Joe (Killerpilze) napodobuje Billa ←

30. ledna 2008 v 20:37 | Miláááček
Bill Kaulitz - Vítěz
Pruhy, černé tričko, obojek a divoké vlasy. Bill (18) má svůj zcela vlastní styl. Proto vypadá opravdově a věrohodněji.
Jo (Killerpilze)
U Joa 18) vypadají věci jinak. Jeho styl připomíná spíše komického pruhovaného kašpara než cool rockera.
**********************************************************************
Článek v BRAVO 5/08 mě inspiroval k tomuhle....fans kapely Killerpilze se to nebude
líbit, ale je to tak .Pozorují to už několik měsícu a fans jak Tokio Hotel , tak Killerpilze taky ,
že Jo si hledá nějakej styl:))) , ale tenhle styl se nápadně zhoduje se stylem Billa z TH.
No nic by na tom nebylo, kdyby tahle skupinka/ Killerpilze / slovne nenapádala
hlavneTokio Hotela skoro při každe příležitosti si nerobilasranduz TH a hlavně z Billa .
No abych nebyla zaujatá...tak oni /KP/ si dělali srandu aj z jiných -LaFee , US5, Bushido
a tak dále ...Bylo to v roce 2006 a na začátku r. 2007 ...potom jich tá sranda nejako přešla...
asi zjistili, že tady cesta k popularite nevede ... :)))

A Jo se nám začal stylovat do jiné pozy a zajímavé... najednou se mu věci Billa Kaulitze
líbili dokonce i jeho účes si změnil ... ale měl by si hledat svůj vlastní styl... tenhle
mu nejde... Bill ty věci umí nosit, no Jo vypadá... no ...divně...:))))

Posudte sami:
Ps:Jinak nemám proti nim (KP ) nic, takže fanynky tehle skupinky se nemusíte zlobit,
ale na TH si každý dovolí, tak proč ne i naopak :)))))))
r.: 2006
r.: 2007
HyperLink
HyperLinkwww.thth.blog.cz - jo145-668562.jpg

→ Loztomiloučkej Bill ←

30. ledna 2008 v 19:50 | Miláááček
47650642lt0copy.jpg picture by Ewellyn9

→ HITkrant - Billda ←

30. ledna 2008 v 19:48 | Miláááček

→ Billík - černobílý ←

30. ledna 2008 v 19:44 | Miláááček
bill6

billciernobiely


bill3

→ Černobílý Billíšek ←

30. ledna 2008 v 19:39 | Miláááček
Krása co.. Jakože klikněte na odkaz, stojí to za to: OBRÁZEK VE VĚTŠÍM

bill4

→ Fans - music awards 08 - autogramiáda ←

30. ledna 2008 v 16:25 | Miláááček
Tak tady jsem našla nějaké videjka... Tak se kůkněte... A při prvním videjku si všimnětu, jak ti fotografové na ty celebrity křičely, ale na Tokio Hotel moc ne...
To spíše při druhém videjku řvou fanoušci při "tokiáčské" autogramiádě.. x)

1.Videjko

Tokio Hotel,
Sugababes (1 z nich),
nějaká Vanessa :o),
Rihanna,
James Blunt se svojí partou
Verona,
Justin Timbarlake a 50 cent,
Mika

a videjko k tomu
↓ ↓ ↓

Music awards - celebrity


2.Videjko
Autogramiáda - fanynka natáčela, ze začátku děs, ale potom je to lepší ;o) já cu taky podpííís od všech :o(

Videjko
↓ ↓ ↓

Music awards - autoška
Free Image Hosting at www.ImageShack.us


→ Tomík trošku blíže u Billíška ? ←

29. ledna 2008 v 16:51 | Miláááček
No teda Tomíšku.. Až tak blízko, ae etě blíž by to chtělo :o*
img175/8774/wallpaper408hl3ho2.png
Tady na této fotence to vypadá, jako by Tomíšek držel Billíška, ae hned na první pohled..
img161/5067/nma08035nn2.jpg
1

→ Animka z music awards ←

29. ledna 2008 v 16:50 | MiláááčekAnimka z music awards..
Hned na začátku jak se Tom podíval na Billa, je to úžasné, přímo na něj ;o) a pak zaregistruje, jak se Georg objímá s Gustavem a tak se hned otočí na Billa a bude ho chtít obejmout, jenže Bill se nejdřív podívá na jeho hruď, ale potom ho jenom poplácá po rameni /což je škoda, nemyslíte..??/ Ale hlavní je, že si Bill Toma nakonec přitáhl... Ale Tomášek chtěl pořádné obejmutí, cítím to!! Všimněte si, jak se Tom naklání už napravo ke krku, jenže Bill zareaguje jinak.. Njn, to kdyby mu potom Georg nezaklepal na rameno... Nemusel by tak uhnout ...
A taky si všimněte, když ho Bill poplácá po rameni, jak se Tomík potom tváří, žeby čekal od Billa víc..? Ale rozhodně se tváří ve smyslu jakože... "super, objal mně" Těžko říct,ale mrzí mně, že se s Georgem obejme přímo doslova a s Billem nic.. Jenom aby se neřeklo, páč Tomášek s Billíškem znají internetové stránky a hlavně ty obrázky "TWINCEST" Tak radči neriskují... Ale my už si dokážeme najít jakékoliv důkazy, že..? ;o)Blog de tokio-hotel2 : Tokio Hotel // • #1 Source Francophone sur le groupe Tokio Hotel •, Animations- NRJ Music Awards 2008 - 26.01.2008
→ Bill stojí na Tomáškovi ←

29. ledna 2008 v 16:45 | Miláááček
Jejky toe loztomilé, oni furt tak laškujííí ;o) třeba z toho někdy něco bude.. To si přejeme, že holky, hlavně my, co fandíme TWINCEST LOVE!!!

www.tokiohotelrock.blog.cz

→ Billovi kukadla ←

28. ledna 2008 v 18:50 | Miláááček

→ T + B s cígama.. ←

28. ledna 2008 v 18:38 | Miláááček
→ Good nápad fans..!!!! Určo se kůkněte ←

28. ledna 2008 v 15:29 | Miláááček
Tak toto videjko mě dostalo!!!!!!
Wow... fans měly zajímavý nápad :o) Naživo zjistit reakci Billa na twincest ...,
Čili na lásku (TOMA A BILLA)...
Takže mu dali na podpis twincestní obrázek :o) .. Začíná to v
0:19 .. A jak zareaguje??? PODÍVEJTE SE SAMI...→ Chystá se 3. videjko ←

27. ledna 2008 v 22:31 | Miláááček
VYTVÁŘÍME TŘETÍ VIDEJKO/ WE MAKE THE THIRD VIDEO

Neuplynuly ani dva dny, a nase emailová schránka byla opet zaplnená Vasimi fotkami!!!

A díky tomu muzeme zacít vytváret tretí videjko!!!

To znamená, ze rozjízdíme dalsí hlasování o song do videjka!

Opet jen jedna nutná malickost: Jelikoz v prvním a druhém videjku zvítezily songy An deiner seite (Ich bin da) a 1000 Meere, prosím nehlasujte jiz pro ne!!!

Tesíme se na Vase hlasy a jeste jednou MOC dekujeme za Vás zájem a bezvadnou spolupráci!

JSTE NAPROSTO ÚZASNÍ!!!! VÁM VSEM PATRÍ OBROVSKÉ DÍKY!!!

→ 1. CHZECH VIDEO IS ON THE WORLD..!! ←

27. ledna 2008 v 22:17 | Miláááček

Ahoj vsichni!!!

Máme pro Vás dobrou zprávu!!
Je zde pro Vás jiz dlouho slibované první videjko pro TH!!!
Kouknout se na nej muzete na uvodní stránce naseho profilu!!!
Jeho odkaz jsme zaslali na oficiální myspace profil TH, na jejich oficiální e-mail a oficiální youtube profil! Behem dvou dn-- bude také zasláno na DVD na oficiální adresu TH a rozhodli jsme se ho zaslat také do ceského Universal music!
PRESTO ALE OD VÁS POTREBUJEME JESTE POMOC!
Je jasné, ze TH dostává denne spoustu posty, tudíz bude tezké, aby si toho vsimli.
Proto Vás vsechny prosíme:
Zaslete TH odkaz na nase video také! Cím víc nás bude, tím vetsí je sance, ze nase videjko TH uvidí!
Zkopírujte si tento text:

Hi Tokio Hotel,

wir können eure geile Konzerte in Tschechien nicht vergessen! Wir vermissen Euch so sehr und wollen Euch nicht verliern! Wir wollen Euch zeigen, wie viel wir Euch zurück in Tschechien wollen! Deshalb haben wir ein Fan-Video für Euch gemacht!

Ihr könnt das hier sehen: http://www.youtube.com/watch?v=mfQszlUDYaI

Es ist aber kein Ende! Das war nur erstes Video! In kurze Zeite könnt ihr nächsten und nächsten Videos erwarten!

Besucht unser myspace Profil und schaut an, wie viel Fans hat schon unsere Aktion teilgenehmt!

www.myspace.com/tokiohotelzurucknachtschechien

Kommt zurück bitte!!!

Mit Liebe!

Eure tschechische Fans!

Tento text poslete do koment-- nebo jako zprávu na ofisl TH myspace profil: www.myspace.com/tokiohotel , dále pak na jejich ofisl e-mail: fans@tokiohotel.de, a do komentár-- na jejich youtube profil: http://www.youtube.com/user/tokiohotelchannel

OPRAVDU VÁS PROSÍME! ZAPOJTE SE! NASE AKCE MUZE BÝT USPESNÁ JEN TEHDY,POKUD SE O NÍ TH DOZVÍ!

Mockrát Vám vsem dekujeme!!!!!!