Srpen 2008

→ Tokio Hotel párty & autogramiáda v evropském městě! ←

23. srpna 2008 v 11:22 | Miláááček |  ╠ Informacee
Source: myspace.com/tokiohotel
Právě jsme obdrželi úžasné novinky od Billa, Toma, Gustava & Georga! Kluci oznámili, že pokud vyhrají jedno Video Music Award v Los Angeles v tomto roce, potom nebudou jenom oslavovat se svými americkým fanoušky na VMAs…ne, také zorganizují cool Tokio Hotel VMA fan párty krátce po VMAs v evropském městě (ano, kluci tam budou také!!!) a Tokio Hotel udělají v evropském městě OBROVSKOU autogramiádu!
Vy lidi tohle můžete zařídit - vše, co potřebujete, je kliknout ZDE a hlasovat pro Tokio Hotel v kategorii Best New Artist a udělat je číslem 1! Než začnete hlasovat, musíte se nejdříve zaregistrovat na MTV.com - klikněte zde. A nezapomeňte: Hlasování v Best New Artist je neomezené ;-)
english:
We just received some pretty amazing news from Bill, Tom, Gustav & Georg! The guys announced that if they win one Video Music Award in Los Angeles this year then they'll not only celebrate with their American fans at the VMAs....no, they will also organize a cool Tokio Hotel VMA fan party shortly after the VMAs in a European city (yes, the guys will be there too!!!) and Tokio Hotel will also do a HUGE signing session in that European city!
YOU guys can make this happen - all you need to do is click HERE, vote for Tokio Hotel in the category BEST NEW ARTIST and make them 1! Before you start the voting action you need to create a free MTV.com account - clickHERE to register….and don't forget: Voting in the category BEST NEW ARTIST is unlimited ;-)

→ Animace z episody 40 ←

23. srpna 2008 v 11:21 | Miláááček |  ╔ Animace
Všechny animace - TADY
by Gustav76

→ Happy Twins ←

22. srpna 2008 v 12:22 | Miláááček |  ╠ Kreslení
Nádherné, co na to říct..?!! Je to dokonalé.. Rusko je talentovaná země.. xD
Autor: JaneGinseng

→ Tak silné bude jejich nové album ←

22. srpna 2008 v 12:01 | Miláááček |  ╠ Rozhovory, Články
Bill hýří novým nápady. Bude to opravdu rockové…
Jekot! Žádné prázdniny u moře: Tokio Hotel se potápějí po jejich americkém turné do studia, makat na jejich novém albu, které vejde na začátku r.2009 a mělo by být ještě rockovější…
Pro kluky z Magdeburku nezůstává na odpočinek žádný čas. Na jejich americkém turné dostávají právě do křiku zase děti v Americe. A po udělování cen MTV v Los Angeles, v září, kde jsou nominováni vedle Britney Spears na "Best Pop Video" a "Best New Artist", jedou domů a do studia.
Materiálu na třetí album Tokio Hotel je už dost. "Bill přichází již měsíce stále s novými nápady na songy", říká manažer David Jost. "Každou volnou chvíli využívají k psaní textů."
Ještě tvrdší, než předchozí album, by měla být nová deska. "Budeme desku zase nahrávat v němčině a angličtině", říká Jost. Německá verze by měla vyjít mezi lednem a březnem 2009, o něco později ta anglická v USA. Jost: "Bude tam ale nezpívaných také pár německých songů."
Na Vánoce by mělo být všechno hotové. Teprve potom si smějí Tokio Hotel udělat dovolenou. Jost: "Pravděpodobně poletí zase na nějaký pohlednicový ostrov." Poslední volno strávila kapela na Maledivách.

→ TH Rockují USA ←

22. srpna 2008 v 12:00 | Miláááček |  ╠ Rozhovory, Články
Tokio Hotel a US5 - v létě 2005 se téměř ve stejnou dobu objevili v německém pop byznysu.
Richie a spol byli na tom o čtyři týdny dříve, udělali průlom se songem "Maria". Přesto Bill, Tom, Georg a Gustav se dostali rychle a natrvalo dopředu.
Více hitů, delší turné ve velkých halách, více ocenění a více úspěchu v zahraničí je dodnes na straně Tokio Hotel v porovnání s USA. Pouze v Anglii se obě skupiny propadly - a Bill & spol dokonce o něco zřetelněji.
Teď se zdá závod mezi catingovou skupinou a školní kapelou konečně rozhodnutý. US5 jsou stejně už nízko, bojují o přežití už kvůli náhlému odchodu Chrise, Tokio Hotel jsou několikrát nominováni na MTV Video Music Awards, 7.září v Los Angeles.
Tokio Hotel si každopádně získali přízeň v hodině a úspěch v USA využívá tato čtyřka tak, jak to umí nejlépe: jako live kapela. Včera večer hráli koncert v legendárním "House of Blues" v kalifornském Anaheimu.
(c) http://tokio-hotel-de.blog.cz // iloveradio.de

→ Interview pro nz-online ←

22. srpna 2008 v 11:59 | Miláááček |  ╠ Rozhovory, Články
Tady je výtah z toho 14 minutového rozhovru pro nz-online, je tam sepsáno to nejdůležitějí, co kluci řekli...
O sexu, drogách & Rock 'n' Rollu:
Typická "Rock 'n' Roll" část je silnější než v Evropě, protože se jedná o malé a "historické" kluby (stejně jako Fillmore), ve kterém hrají; život na cestě, někdy je velmi mizerné zákulisí arén…životní styl je někdy těžký, ale stojí to za to, protože je to jejich sen hrát takové turné.
Dny sexu & drog jsou podle Georga dávno pryč.
Drogy nikdy nehrály v historii kapely žádnou roli a teďka jenom někdy alkohol. Vzhledem k jejich rozvrhu, sex není předmětem amerického turné. Ani pro Toma, který tvrdí, že je těžší mít s někým intimní vztah než v Evropě, protože jejich harmonogram je teďka přísnější.
Přesto mají na tomto turné hodně legrace.
O tom, jak hodně vidí země, do kterých cestují:
Vzhledem k jejich harmonogramu je těžké si udělat čas na procházky. Už viděli hodně evropských zemí. Nejsou to typy lidí, kteří zájem o prohlídku muzea a dalších kulturních věcí. Kdykoliv, když mají volno, tak se snaží poznat město procházkou nebo sezením na slunci a pitím kávy.
O amerických fanoušcích:
Jsou ve šťastné pozici, že mohou poznat mnoho fanoušků v USA díky Meet&Greet, které je téměř denně. Při své první cestě do Ameriky byli pyšní na každého amerického fanouška, protože jim to připadalo neskutečné. A velmi je zajímalo, co jim fanoušci říkali.
O práci na novém albu:
Potřebují mít přestávku, jakmile skončí americké turné. Již začali pracovat na novém albu, ale až přijedou domů, zavřou se do studia - žádné rozhovory, TV pořady atd…. Musí být daleko z očí veřejnosti, aby se na svou práci soustředili. Existuje spousta nových věcí, které chtějí teďka vyzkoušet.
Nejvíce nápadů na nové songy jsou již v jejich hlavách. Podobně jako u Zimmer 483, většina songů pochází ze zážitků z turné, to je stále to, co je inspiruje nejvíce.
Bill říká, že potřebuje být pryč od publika&koncertů pro nahrávání nového alba, protože je to velmi silné. Je těžké pro něj pracovat na nových věcech, když stále vystupují každou noc se starými songy. To dělá psaní songů na turné trochu složitější.
Musí být někdy v klidu a vyčistit si hlavu, než může začít pracovat.
O sporech v kapele:
Navzájem se dobře znají, aby měli opravdové hádky. Bill říká, že v každém okamžiku přesně ví, co si například Georg myslí a cítí. A tak se lze hádkám snadno vyhnout. Když se jeden z nich začne hádat, je to za nějakým účelem. Vědí, jak se navzájem provokovat a někdy používají hádky na odlehčení situace.
O věcech v jejich kariéře:
Když se mluví o tématu, jestli všechno co se stalo, není příliš rychle, Bill říká, že je to vlastně jejich vina, protože nikdy neměli opravdovou přestávku. Všichni jsou závislí na úspěchu a vždycky chtějí víc a víc. Udělali a stále dělají spoustu chyb. Ale nelitují ani jedné z nich. Chyby k nim patří a dělají kapelu takovou, jaká je.
O dovolené v tomto roce:
V tomhle roce budou mít dva týdny volna, jako obvyklo ho budou trávit někde na slunci. S vydáním nového alba budou zase příští rok 300 dnů na turné (koncerty a propagace) - malý zbytek na zkoušky a ostatní projekty ve studiu. Kromě dvou týdnů dovolené je velmi těžké získat jeden den volna. Dvojčata chtěla mít na svoje narozeniny volno, ale kvůli jejich plnému harmonogramu to nebude možné.

→ Třetí album TH vyjde v listopadu 2008 (?) ←

22. srpna 2008 v 11:58 | Miláááček |  ╠ Novinky
Tokio Hotel pracují ve studiu na albu, které vyjde v listopadu. Kapela z Berlína, Tokio Hotel, skutečný fenomén v posledních dvou letech, jejichž CD by mělo být k dispozici v listopadu.
Název alba ještě není znám.
Album vyjde ve dvou verzích: německé CD a anglické CD.
První píseň z alba půjde do rádií v říjnu.


→ TRL (5.8.08) - M&G ←

22. srpna 2008 v 11:56 | Miláááček |  ╠ Fans a Anti
Kde je Gugu..? xo(

→ Teenmag - TH odpovídaji na otázky od US fanoušků ←

22. srpna 2008 v 11:55 | Miláááček |  ╠ Rozhovory, Články
Před několika týdny vás teenmag žádal o zaslání otázek, který byste chtěli položit kapele. Máme jich tisíce a tady je první várka dotazů spolu s jejich odpověďmi!

Jak jste se dostali k hudbě? (Lysa Thompson, Sioux Falls, SD)
 • Bill: Začali jsme opravdu brzy. Tom a já jsme začali, když nám bylo sedm. Tehdy jsme byli jen my dva. Tom dostal na hraní kytaru díky našemu nevlastnímu tátovi a já jsme opravdu chtěl zpívat - vždycky jsem byl příliš líný, abych se učil hrát na nějaký nástroj :-). Začali jsme psát naše vlastní songy a vystupovali s nim tam, kde mohli - na svatbách, narozeninách, v malých klubech.
 • Gustav: Začal jsem hrát na bicí, když mi bylo asi pět. Vždycky jsem s prsty bubnoval na všechno, co mi přišlo pod ruku :-) - tak se moji rodiče rozhodli koupit bicí a zaplatili mi lekce.
 • Georg: Byl jsem na střední, když se moji kámoši rozhodli založit kapelu. Hledali basáka a já si myslel: "To je docela v pohodě, to můžu dělat, takže…" tak jsem začal já.

Jste nominováni na "Best Pop Video" v MTV VMA's. Jaký to je pocit, že získáváte tady v USA tolik úspěchu? (Alison Luedke, Oswego, IL)
 • Bill: Oh můj Bože, to je taaaak úžasné a jsme všichni tak nadšení. To je něco, o čem jsme nikdy nesnili!
 • Tom: Všichni jsme byli úplně mimo, když jsem obdrželi tuto zprávu. Naši fanoušci jsou opravdu úžasní a nemůžeme uvěřit, že se to stalo.

Proč jste si vybrali Tokio Hotel pro název kapely? (Anita Morales, Rockwall, TX)
 • Tom: To se stalo před několika lety. Rozhodli jsme se pro nové jméno kapely, když jsme začínali ve studiu, to musí být nějak pět let zpátky. Byl to pro nás opravdu nový začátek a chtěli jsme začít s názvem, který se k nám hodí.

Bille, jaký je tvůj nejoblíbenější song, který jsi napsal? (Alexis Snyder, Saxton, PA)
 • Bill: To je opravdu těžké, nemůžu vybrat jeden určitý song, každý song má pro mě zvláštní význam a je osobní. Ale když bych si musel vybrat, tak "Live Every Second" - to je jedna z prvních písní, co jsem napsal. Je to osm nebo devět let zpátky.

Vždycky jste se vy čtyři zajímali o hudbu? (Saadya Philyor, Saint Petersburg, FL)
 • Bill: Ano, hudba byla vždycky to, co jsme chtěli dělat. Všechen náš čas a energii jsme dávali do hudby. Během týdny jsme chodili do školy a o víkendu jsme hráli tam, kde jsme mohli. Co děláme jsme vždycky chtěli. A neumím si představit, že bych nebyl zpěvák.
 • Tom: Hmm, no když bych nebyl muzikant, pracoval bych v Playboy Mansion jako osobní asistent Hugh Hefnera. (lol). Georg by pracoval jako stavební dělník a ve svém volném čase dělal hodně budovat a Gustav by byl řidič náklaďáku!

Tome, je pravda, že máš stále svého medvídka? (Jen Ii, Sandefjord, int, NO)
 • Tom: To musí být řeč o Georgovi. Celou dobu má jednoho. A hádej, jaké jméno mu dal? Tom!
 • Georg: Ohhhhhh určitě….

Co rádi děláte během vašeho volného času? (Anetia Jones, Norfolk, VA)
 • Bill: Spíme! Pokud možno co nejdéle.
 • Tom: Pokud mě nikdo nevzbudí, spím až do odpoledne.
 • Georg: Jo spánek, jídlo, znova spánek, sledování DVD a jít do postele.
 • Bill: Gustav je trochu jiný - je opravdu ranní ptáče.
 • Gustav: Ano, vstávám docela brzo, potom se rád potkávám s přáteli, jezdím na kole, dělám všechny druhy sportů a trávím čas s mou rodinou.

Stalo se, že někdo z vás měl imaginární přátele, když byl mladí? Pokud ano, jaké jsou jejich jména? (Kendall Green-Grouse, Halifax, NS, CA)
 • Všichni (smějí se): NE!
 • Tom (směje se): No, musím říct tajemství: Georg má nějaké imaginární přátele a vedle nás by mohli být jediní…

Kde sebe vidíte za deset let? (Kim Leblanc, St-Paul de Joliette, QC, CA)
 • Bill: Doufáme, že na podiu!
 • Všichni: Ano!
 • Bill: Hudbu chceme dělat pokud možno, co nejdéle - až budeme staří a šediví :-)

Kterou část světa, kterou jste navštívili, se vám líbila nejvíc? (Crissy Stubbs, Douglas, GA)
 • Bill: Ohhh, to je těžké…! Každá země má něco pěkného a zvláštního, všechny jsou velmi pěkné, to je těžké srovnávat!
 • Tom: V Rusku jsou nejlepší párty!
 • Georg: Všichni milujeme italská jídla, takže Itálie je taky skvělá.
 • Gustav: Jo a Francouzsky mají takový sladký přízvuk "Guestaw"…
 • Bill: Také milujeme Ameriku! Jídlo, NY, LA, počasí je tak skvělé a jak tak cestujeme středem země, tak se učíme, že existuje k nalezení spousta úžasných míst, to je prostě super!
 • Tom: Musím říct, že všude jsou sexy holky, se všemi se chci potkat! Ale vždycky jsme rádi, že jedeme jednou za čas domů, abychom byli s našimi rodinami a přáteli, to je dost důležité!

→ Poslední šance pro TH dvojníky ←

22. srpna 2008 v 11:51 | Miláááček |  ╠ Fans a Anti
Ahojky všichni fans TH!

Další fanynka mi poslala nejnovější fotky našich méďů Billa a Toma, takže jsem je opět nahrála na myspace (www.myspace.com/tokiohotelzurucknachtschechien), kde se na ně můžete podívat.

Také mi spousta z vás psalo, že by se ještě chtělo zúčastnit soutěže o nejlepší dvojníky TH.
Bohužel - hlasování už začalo, a nemůžu vás už do soutěže zařadit. Ale bylo mi líto došlé fotky jen tak nechat být, a proto tu mám pro vás malou útěchu.
Ze všech došlých fotek do soutěže o nej dvojníky TH vytvoříme video, které pošleme TH!
Takže vy, kteří jste to nestihli do fan-knihy, máte poslední šanci teď!
Do konce prázdnin mi ještě můžete posílat svoje fotky, poté z nich vytvoříme video a album na našem myspace profilu a videjko zašleme Thčkům ;)
Fotky posílejte na známou adresu: thnachtschechien@email.cz

Pokud se ještě nějakým způsobem chcete podílet na naší fan knize, tak stále můžete zasílat své zážitky z českých i zahraničních koncertů, odpovědi do fan-interview, info o vašich akcích atd. Ostatně všechno naleznete na fanbook.blog.cz , kde také můžete stále hlasovat o název naší knihy, o nejlepší fan výtvory a o nejlepší dvojníky.

Stále také můžete posílat fotky do videjek TH nach Tschechien.

Příští týden by už mělo spatřit světlo světa oficiální videjko z 483 Srazu, které se opět zašle TH ;)

No, to by bylo pro dnešek vše;)

Přeji krásný den

Vaše Alča

→ Kaulitzovi v mateřské školce ←

22. srpna 2008 v 11:50 | Miláááček |  ╠ Rozhovory, Články
Tohle byl jeden z nejtěžších překladů, co jsem kdy dělala :D Něsnáším tuhle novinářskou němčinu, pololovinu věcí jsem vůbec nechápala, takže jsem si to nějak odovodila a možná i něco nedává smysl...za případné chyby se tedy omlouvám :D
Scream! Scream! Scream! Teenie kapela Tokio Hotel naléhá na americký trh, jsou na turné - v legendárním klubu v San Franciscu se ukazuje v první řadě především jedna věc: že pubertální křik je jediný skutečně globální jazyk těchto dnů.
Vkus se zdržel a to i přes všechny změny. Oblast kolem Fillmore Street Ecke Geary je stále ještě trochu zchátralá. Tamní gangy s malými zruinovanými obchody, neonová reklama, která inzeruje restauraci rychlého občerstvení, bezdomovci, kteří prosí pár centů na pivo. Přesto všechno svítí na budově jediný žlutý nápis s číslem 1805 - "Fillmore".
Tady, v legendárním Fillmore Auditorium v San Franciscu, byl znovuobjeven blues. Tady hráli ti velcí: B.B. King, The Who, Santana, Pink Floyd, Led Zeppelin, The Doors, Aretha Franclin a mnoho dalších. To je dávno pryč a teď jsou tady ti, kteří těmi velkým chtějí být.
Nebo ještě většími.
Tak jako Tokio Hotel, německá teenie kapela z okolí Magdeburku, která je právě poslána, aby dobyla srdce amerických teenagerů s jejich úspěšnými melodiemi přeložených do angličtiny. Se spíše jednoduchými řádky písní jako Turn around, I am here" nebo "We are here tonight, leave the world aside" chtějí přivést dívky ke křiku, stejně tak jako doma.
V květnu dosáhlo první anglické album "Scream" 5.místa US rockových hitparád a dokonce to přimělo, aby je obdivoval i hudební magazín "Rolling Stone": "Tihle týpci jsou největší německý zvýkačkový-Neo-Glam-Goth-Emo-Boyband všech dob."
To nebylo myšleno ironicky. Ale skutečná pomoc přišla od hudebního kanálu MTV, který nejenom že udělal týden pro fanoušky, ale dokonce hit singl "Ready, set, go" je právě nominován do dvou kategorií na MTV Video Music Awards. Potřebuje se víc, aby srdce teenagerů bilo rychleji?
A tak stojí fanoušci tento úterní večer v řadě, aby mohli být po malých skupinách puštěni do "Fillmore" na koncert Tokio Hotel.
Zcela vepředu stojí Cathleen, která již týden setrvává v hostelu, aby získala to nejlepší místo. "Poprvé jsem o kapele slyšela na internetu, to jsem ještě vůbec nevěděla, že jsou z Německa", říká 15letá. Poté, co si o nich přečetla na Wikipedii, zůstali v jejím srdci: "Že zpívají ve dvou jazycích na mě udělalo dojem. Tímto svět vedou společně a to je dobře", říká s patetickou vážností, které se vůbec nehodí k jejímu přiznání, být "do Billa nesmrtelně zamilovaná".
"San Francisco is beautiful"
Zpěvák Bill Kaulitz, 18, vypadá jako japonská komiksová verze od Christiana Siriana - nejmladšího vítěze talentové show "Project Runaway", New York Times o nich psal v únoru. A dodal, že by se prosím američtí fanoušci neměli otáčet za "goth-punkovou chlapeckou kapelou", "pod vedením sexy androgena s neobyčejným účesem."
Proč ne? Přesto to na Rammstein dál nezůstává, aby německý obraz dominoval v USA.
Když Tokio Hotel krátce po deváté vstoupí na podium, pokračuje ohlušující koncert křiku - což doslova naznačuje album "Scream". Bezvýznamné množství přítomný rodičů, působí mučedně a neulehčuje jim to ani to, když jejich děti zpívají každý řádek písně.
Objekt hysterie je - jako v Německu - zpěvák Bill Kaulitz. První tři písničky jsou běžné, nijak vzrušující. Teprve po třetím songu pozdraví publikum s nedostatečně nápaditými slovy jako "Ahoj všichni, jak se dneska máte?" a "San Francisco je tak krásné!"
To přináší fanoušky opět do kruhu křiku, ale také se ukazuje, jak ambiciózní projekt těchto čtyřech kluků je, zpívat v jazyce, který není jejich mateřština.
Hudba od dětí pro děti
Údajně neuměli před rokem nijak dobře anglicky. Jejich diskuze je docela tvrdá, z "eyes" bude "ice", ale fanouškům se to zdá být spíše roztomilé. Někdy Kaulitz dokonce natáhl mikrofon do publika, ale "Fillmore" není pro takový větší rozsah gest, na to je starý jazzový klub příliš intimní.
Tady na tomto večeru dělají jednoduše děti hudby pro jiné děti - to ale není nijak špatné, pokud jsou kapela a fanoušci šťastní. Škoda jen, že že ani jedno, ani druhé, jak se zdá, neví, kde se nachází.
Kluci měli jenom spadlé ramena, než nepoukázal na to, kde vystupují, říká člen týmu. Většina fanoušků nezpozorovala stovky koncertní plakátů ve vestibulu "Fillmore", které zastupují čtyři desetiletí hudebních dějin.
Někdy tam také bude brzo viset jeden od Tokio Hotel, to je tradicí.
Po asi hodně a půl je koncert u konce. Starší, kteří ještě znali jiné doby, se divili: "Tak brzo nekončil ještě žádný koncert", bručel řidič taxíku. "Dříve to bylo jiné"
Pravděpodobně nevěděl, že celkové dílo Tokio Hotel nestačí ještě na delší vystoupení.

→ Od TH a Starého Muže ←

22. srpna 2008 v 11:49 | Miláááček |  ╠ Rozhovory, Články
Právě očekávám dvě věci… boah, jsem starý a můj syn (pokud jsem nějakého měl), nebude mít takové vlasy…Vtip, ale ty vlasy jsou opravdu obrovské.
Slunce a teď koncert Tokio Hotel v San Franciscu na dnešní večer. Kluci z Magdeburku hráli v legendárním Fillmore. Na stejném místě, kde už hráli živě všichni dobře známi umělci hudebního byznysu… Jimi Hendrix, Janis Joplin, Grateful Dead, Bob Dylan, Tom Petty…a teď visí na barevné zdi také tour poster Tokio Hotel.
A musí se říct, že Tokio Hotel přivedli zemi k docela pěknému třesotu. Už hodiny předem stála většina mladých fanynek v řadě vstříc vystoupení. Předtím, než spadla opona, Rowdies se domnívali, že by měli dostat trochu průzkumných prací ve skále jako AC / DC a Aerosmith, aby zaplnili sál, ale tito čtyři němečtí rockeři dobře ví, co to je hrát opravdovou rockovou show.
A pak to nebylo dál k zastavení…před podiem se odehrávalo peklo. K tomu divoký a ohlušující vřískot…tak to probíhalo… a Tokio Hotel rockovali sálu. Čtyři Magdeburčani měli své publikum téměř v rukou. Až do přídavku "Durch den Monsun" zpívali všechny songy anglicky. Song byl již na programu v angličtině, ale "Durch den Monsun" byl vrchol večer a byl doprovázen křikem dívek.
Koncert byl perfektní, atmosféra grandiózní a na konci se může říct, že tyto propagační turné Tokio Hotel stojí za to. Zpěvák Bill Kaulitz již na podiu oznámil, že kapela se brzo vrátí do San Francisca. A dokonce i já, který vyrůstal na AC/DC, Uriah Heep a Rainbow, jsem na konci této mladé kapely byl přesvědčen, že jich koncert ve Fillmore byla třída.
Před koncertem jsem měl ještě možnost mluvit s Tokio Hotel a byl to jeden z pohodlných a pro mě nejvíce překvapujících rozhovorů. I když všichni čtyři měli důvod, že by jim už novinářské otázky mohli lézt na nervy a unavovat, byli přátelští, slušní a velmi otevření a upřímní…Ale to si sami poslechněte…
Potom je tam s nimi ještě audio-rozhovor, ale ten má kolem 14 minut, takže to přeložím až později, ale baví se tam o tom, že:
V tomhle roce budou mít 2 týdny dovolené.
Bill & Tom chtěli mít na své narozky den volna, ale není to možné, kvůli jejich rozvrhu na tento rok.
Jsou velmi potěšeni, že mohli ukázat všech kritikům, kteří si před 3 lety mysleli, že DDM je jejich jediný hit.
Až zkončí turné v USA, tak se zamknou do studia a budou pracovat na nové albu. Nebudou v žádných TV pořadech a nebudou v té době dávat žádné rozhovory. Bill říká, že na to potřebuje čas a že se nemůže soustředit, když každou noc vystupují se starými songy.
Tom říká, že má v Americe méně sexu, než v Evropě, protože tam na to není čas.
→ Billi, Pěkná Fotena ←

22. srpna 2008 v 11:45 | Miláááček |  ╠ Bill
xo)
bigger ->

→ Koho jsou Tokio Hotel fanoušci? ←

22. srpna 2008 v 11:44 | Miláááček |  ╠ Rozhovory, Články
HyperLink
I přes sjednocenou vášeň pro hudbu, členové Tokio Hotel mají různý hudební vkus. Takže jaký je jejich výběr na perfektní večer ve skvělé společnosti?

Coldplay "Fix you"
Song "Fix you" z alba "X&Y", vydaného v roce 2005, je melancholická hymna. Úžasně se hodí k Billově představivosti.

Timbaland feat. One Republic "Apologize"

Vybráno Tomem, jemná a citlivá píseň je součástí alba "Shock Value", které vyšlo v dubnu 2007.

Avril Lavigne "Innocence"
Je místo v srdcích čtyřech rockerů na sladkou květinu? Zvuk této balady je velmi romantický a to je důvod, proč se kapele tak moc líbí.

Placebo "Songs to Say Goodbye"

Cool song od cool kapely…Placebo je jedna z kapel, kterou mají rádi všichni členové Tokio Hotel.

Nelly Furtado "All Good Things Come to an End"

Tom, Gustav a Georg jsou okouzleni úžasnou kanadskou zpěvačkou, poprvé ji potkali na NRJ Music Awards 2007.

Pink "Long Way to Happy"

Pink má velmi silný a rytmický zvuk. To je to, co dostává bubeníka Gustava do pozornosti. Tenhle song je na albu "I'm Not Dead".

Akon "Lonely"

Bill Kaulitz nelpí na jednom konkrétním stylu hudby. Poslouchá rock, pop a dokonce R'n'B. Důkazem je Akon. (to je blbost, protože Bill "Lonely" nesnáší :D)

Nine Inch Nails "Only"

Nine Inch Nails - americká kapela, jejíchž zvuk je originální směs různých stylů rocku. Jsou objevem Georga.

50 Cent "Ayo Technology"

Pokud chcete vědět, jaký je zájem Toma o americký rap, tenhle song je odpověď. Vždycky je to na jeho playlistu.

→ TH (M&G), New Jersey ←

22. srpna 2008 v 11:43 | Miláááček |  ╠ Fans a Anti

→ TH - Sedm smrtelných hříchů ←

22. srpna 2008 v 11:41 | Miláááček |  ╠ Rozhovory, Články
Touha

Jaký typ dívky dobude vaše srdce?

Bill: Myslím, že musí být romantická a zábavná.
Tom: Mám rád, kdy je dívka sexy.
Gustav: Mám rád holky, se kterými si můžu povídat. Chci abychom byli schopni spolu komunikovat.
Georg: Musím souhlasit s Tomem, mám rád sexy holky. A tady jsou Francouzsky na vrcholu.


Závist

Co vás dělá závistivými?
Všichni čtyři závidí, když dojde na lásku, i když toto tvrzení je opačné ve většině našich rozhovorů. Srdce je stále naše slabá stránka.

Obžerství

Jaké je vaše oblíbené jídlo?
Opravdu milujeme italská jídla, jako je pizza, calzone, těstoviny. Protože vydáme spoustu energie na podiu, jíme velkou mísy se špagetami v 18.00 hod. Zpočátku jsme to nenáviděli, ale teď jsme na tom závislí. Ale kromě našich milovaných špaget máme rádi všechno.

Pýcha

Na co jste hrdí?
Zejména na to, čeho jsme dosáhli. Původně jsme v malé vesnici v Německu a my jsme tvrdě pracovali, abychom se sem dostali. Navzdory kritikám a obtížnostem, naší největší chloubou je, že jsme se stali populární i mimo Německo.

Zlost

Co vás rozzlobí?
Musíte to být opravu něco těžkého, abyste nás rozzlobili. Jsme vždy spolu a když se někdo rozčílí, ostatní ho zklidní.

Lenost

Jak odpočíváte?
Obvykle se díváme na televizi, posloucháme hudbu…

Lakota

Utratíte hodně peněz nebo ne?
Jsme velkorysí, ale neplýtváme našimi penězi. Nenávidíme lidi, kteří vyhazují peníze jenom pro zábavu. Nakupujeme věci, které opravdu potřebujeme, nebo ty co opravdu chceme, ale to je vždy v normě.