→ Stars o Tokio Hotel ←

8. prosince 2008 v 17:28 | Miláááček |  ╠ Rozhovory, Články

Jeanette Biedermann
"Raduji se z velkého úspěchu Tokio Hotel v zahraničí a doufám, že jim to v budoucnosti vydrží!"

Nelly Furtado
"Tokio Hotel byli šílení! Vystupovala jsem s nimi v Paříži. Bylo to úžasné! Jsou skvělá live-kapela!"

Senna (Monrose)
"Nahrávací společnost každopádně něco velmi dobrého udělala. Jsem také opravdu velmi pyšná na to, že se německé kapele podařilo prorazit v USA. Samozřejmě přeji klukům úspěch a aby byli šťastní s tím, co dělají. Prezentují Německo dost cool."Bahar (Monrose)
"Tokio Hotel jsou fenomén. Na začátku se říkalo: Tokio Hotel jsou tihle srandovní lidé. Připadá mi jako škoda, že tady v Německu se mnoho klukům úspěch v USA nepodařil. Musíme být na kluky pyšní. Je velmi pěkné vidět, že se německé kapele podařilo prorazit v zahraničí."

Mandy (Monrose)
"Raduji se za Tokio Hotel, že vyhráli cenu na ´MTV VMAs´. Taky se za ně raduji, protože si hodně lidí na začátku dělalo z kluků srandu. Věřili ve své sny, pronásledovali svoje cíle a nenechali se porazit."

Bushido
"Jsem velkým fanouškem Billa, určitě! Je dost erotický. Hudbu jsem ještě neslyšel. Potkal jsem ho na Echu. Když běží videa Tokio Hotel, tak vypnu zvuk a vždycky se jenom dívám a slavím…"

Nicole Scherzinger
"Totálně kluky obdivuji! Jsou tak jiní a noví. Teprve před nedávnem přijeli do USA, ale okamžitě se tady staly nesmírně velkými. Jsem na ně pyšná."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama